Anioły

Anioły

Jedną z moich pasji jest malowanie – głównie maluję ANIOLY – AURANIOŁY, czyli Tęczowe Anioły oraz ZŁOTE ANIOŁY , czasem mandale – niektóre z moich prac prezentuję w Galerii Aniołów poniżej.

Są to wizerunki osobistych Aniołów – poprzez śpiew wchodzę w stanie medytacyjnym w rezonans z osobą dla której maluję i otrzymuję przekaz w postaci Auranioła – jest to Anioł w barwach, których wibracje uzdrawiająco wpływają na tę osobę (chromoterapia, czyli terapia kolorami) harmonizując aurę i stymulując umysł podświadomy do samouzdrawiania, lub Złotego Anioła – tu, również w stanie medytacyjnym wybieram runy i symbole ochraniające i przynoszące szczęście osobie dla której maluję.

Podczas malowania śpiewam, recytuję mantry oraz gram na misach tybetańskich, których dźwięk cudownie harmonizuje nas z Kosmosem, dodatkowo nasycając Anioły łagodną, pozytywną, uzdrawiającą Energią dźwięku. Anioła należy umieścic w takim miejscu, aby osoba, dla której został namalowany jak najczęściej na niego patrzyła, wówczas wzrasta możliwośc zharmonizowania się tej osoby z jej osobistym Aniołem, podniesienia jej wibracji i pozytywnej zmiany w życiu.

Cena Aniołów wynosi 120 zl (Auranioły – format 24 x 32 cm, akwarela, papier bezkwasowy; Złote Anioły – format 24 x 32 cm, zlote flamastry żelowe, papier bezkwasowy). Cena zawiera koszt wysylki listem poleconym priorytetowym na terenie Polski. Istnieje możliwość wysyłki również za granicę. Warunkiem wysłania Anioła do odbiorcy jest wpłata na konto.

Wszystkie szczegóły ustalane są drogą mailową lub telefoniczną.